Cozy Home Under The Sun With Swimmingpool
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Cozy Home Under The Sun With Swimmingpool Paradera med 3 sovrum ligger 4 km från Synagogan Beth Israel. Villan med 2 badrum, som har plats för upp till 6 gäster, erbjuder en parkering.
Gästerna kan besöka Arubas nationella arkeologiska museum som ligger ungefär 10 minuter bort med bil, medan Zoutman-fästningen finns ungefär 15 minuter bort med bil. Villan ligger 4,1 km från San Franciscus-kyrkan.
I badrummet finns även en duschkabin, en separat toalett och en tvättmaskin. Hårtorkar, badlakan och handdukar ingår för extra komfort.
Ett komplett kök med vattenkokare, kylskåp och ugn finns i den här villan. Drottning Beatrix internationella flygplats kan nås på 10 minuters bilresa från detta boende.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
- Rökdetektorer
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Uteplats
- Tvättmaskin
- CD-spelare
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det ett kök på Cozy Home Under The Sun With Swimmingpool?
Ett kök finns på Cozy Home Under The Sun With Swimmingpool. - ❓
Tillåter Cozy Home Under The Sun With Swimmingpool husdjur?
Cozy Home Under The Sun With Swimmingpool tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Cozy Home Under The Sun With Swimmingpool?
Ja, en badtunna erbjuds på Cozy Home Under The Sun With Swimmingpool. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Synagogan Beth Israel och Arubas nationella arkeologiska museum, som ligger 4 km från boendet respektive 4,1 km bort.